• (123) 456-7890

ПРИТУЛКИ ТА МІНІ-ПРИТУЛКИ ДЛЯ ТВАРИН

ПРИТУЛКИ ТА МІНІ-ПРИТУЛКИ ДЛЯ ТВАРИН

Гостомельський притулок для тварин

Цей притулок є частиною Київського товариства захисту тварин, яке заснували у 1960 році. Він розташований у Гостомелі Київської області – у переобладнаному корівнику. У закладі  утримують близько 700 собак та котів, які попередньо проходять стерилізацію та щеплення. Тут розміщується один із найбільших в Україні ветеринарний стаціонар і госпіталь для тварин. Є зимові та літні вольєри для собак. Для вибору тварини найкраще приїжджати до самого притулку, оскільки на сайті немає бази підопічних.

«Сіріус»

Цей притулок для тварин створили на базі благодійного фонду «Сіріус» у 2000 році. Він розташований у селі Федорiвка Київської області та діє за кошти засновників і благодійних внесків. Тут безкоштовно утримують, стерилізують і вакцинують безпритульних котів та собак. Усіх тварин забезпечують належним харчуванням та лікуванням. Окрім того, фонд «Сіріус» безкоштовно вакцинує, стерилізує та допомагає в утриманні домашніх улюбленців малозабезпеченим сім’ям.

У притулку є спеціально облаштовані приміщення для утримування котів, внутрішні та вигульні вольєри для собак, а також ветеринарний будинок. Більшість собак живе у тимчасових зовнішніх вольєрах. На сайті притулку є можливість переглянути базу зареєстрованих котів і собак. Під кожним фото є номери опікунів, з якими можна сконтактуватися.

Притулок для тварин SOS

Цей притулок – складова некомерційного товариства захисту тварин SOS, заснованого 1994 року. У 1997-му воно домоглося закриття служби відлову тварин, що базувалася у Пирогові. У результаті будівля служби перейшла до товариства, у якому і заснували притулок для тварин. Сьогодні притулок включає ветлікарню та стаціонар для хворих чи поранених безпритульних тварин.

Притулок для тварин Gaia

Невеликий притулок для котів та собак, у якому їх утримують до моменту, поки не знайдуть господаря. Також тут тварин стерилізують, вакцинують і лікують. Усі собаки проходять дресирування. Своєю чергою, всі нові власники тварин мають змогу користуватися безкоштовними порадами кінолога. Якщо ви ще не готові прийняти улюбленця у себе вдома, притулок пропонує багато варіантів допомоги від небайдужих. Наприклад, це професійна фотозйомка чи трансфер.

«Вівчарко-прихисток «Вольєр №1»

Сторінка притулку у facebook

Притулок заснувала сім’я з Києва у двокімнатній квартирі. Із часом засновники переїхали до великого будинку, де тепер утримують безпритульних собак та котів. Головний фокус притулку – допомога безпритульним вівчаркам німецької та східноєвропейської порід. Усіх тварин вакцинують, лікують і адаптовують до життя в сім’ї. Крім того, у притулку пропонують випробувальний термін у місяць, коли в нових власників є можливість спробувати життя з твариною і зрозуміти, чи підходять вони одне одному. Якщо ні, тварину можна повернути. За словами власників, вони стараються опікуватися вівчарками упродовж всього їхнього життя.

«У добрі руки»

Цей притулок працює на базі міської неприбуткової організації «В добрі руки», що займається захистом безпритульних тварин. Організація має велику кількість напрямків діяльності: регулювання кількості безпритульних тварин, лікування та стерилізація, тимчасове утримання і пошуки нових власників. На сайті організації можна переглянути базу тварин і тих, що вже знайшли свій дім. Також у всіх є можливість допомогти притулку фінансово або фізичною працею.

Також вибрати собі домашнього улюбленця можна на сайті благодійного фонду Happy Paw

На сайті фонду є можливість онлайн-пошуку за різними критеріями – від регіону до віку та статі тварини (собачки або котики). Також на сайті можна розмістити оголошення про зниклу чи знайдену тварину або стати «другом на відстані» (собачки чи котика). Тобто ви допомагаєте з утриманням тварини й у вільний час приїжджаєте з нею погратися. А також допомогти конкретним тваринам, які потребують лікування.