Живодер в Слов'янську прив'язав собаку до машини і на швидкості тягнув її по вулицях за те, що вона з'їла гусей

Друк

01.08.2017р. у поліцію звернувся 26 - річний місцевий житель з повідомленням про те, що по вулицях приватного сектора їздить автомобіль, до якого прив'язана собака.

Про це на своєму сайті повідомила Національна поліція Донецької області.

З'ясувалося: в той день чоловік повернувся додому і побачив, що його собака з'їла трьох гусей. Тоді він прив'язав тварину мотузкою до машини і поїхав по вулицях, в результаті чого собака померла.

Відеореєстратор одного з автомобілів зафіксував цю жахливу подію (посилання на відео). Увага! Відео цього жахливого випадку містить сцени насилля та жорстокості.

Живодером являється переселенець з окупованої території Роман Кравченко, який працює таксистом в службі таксі 3202. Має авто Део Ланос АН 3756 ЕН. Одружений, має двох дітей. Мешкає за адресою перевулок Маяковського, 46.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 299 (Жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Нажаль притягнути його до відповідальності можна лише за нормами, які діяли на 1 серпня 2017 року, тобто живодеру загрожує штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців.

АЗОУ буде слідкувати за ходом досудового розслідування та звернеться до Міністра внутрішніх справ і Генеральної Прокуратури України з проханням взяти це провадження під особистий контроль.