Автор Тема: Серце – тваринам: ПЕТА та АЗОУ випустили наповнений співчуттям відеокліп  (Прочитано 1979 раз)

admin

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Сообщений: 10
    • Просмотр профиля
Серце – тваринам: ПЕТА та АЗОУ  випустили наповнений співчуттям відеокліп

Київ / Герлінген, 27. березня 2013 р. – На екрані малятко, яке з зацікавленням усюди повзає, тоді до нього приєднується собака. Якими б різними не були обидва головні герої в новому рекламному кліпі від ПЕТА, одне в них спільне: вони обидва безневинні та потребують людської допомоги. За допомогою кліпу, яке з сьогоднішнього дня розповсюджується через інтернет, Організація із захисту прав тварин «PETA Deutschland e.V. (внес. в реєстр громадське об´єднання ПЕТА Німеччина)» та українська організація з захисту тварин АЗОУ намагаються звернути увагу людей в Україні до теми захисту тварин. Саме головне: тварини – чутливі створіння, які повинні бути захищені від насилля.

«На вулицях України й досі вбивають безпритульних собак та котів – й це незважаючи на обіцянки Уряду покласти край знущанням над тваринами», запевняє Шарлотте  Кьолер, Організатор відділу у ПЕТА. «Тварини, точнісенько як і діти, потребують захисту людей: вони залежать від нашого співпереживання, нашої прихильності та гуманного догляду.»

Кожного дня тварини стають жертвами знущання з них. При цьому кожна тварина відчуває страх та біль. ПЕТА та АЗОУ звертаються до українського народу: «Будь-ласка, не треба знущатись над тваринами! Коли ви бачите, що з тваринами поводяться жорстоко, зберіться з духом – ви повинні втрутитись! Розкажіть своїм друзям та знайомим про те, що тваринам потрібна підтримка людини! Допоможіть розповсюдженню цього кліпа!»




Беззахисні та залежать від допомоги: Малятко та собака з кліпу від ПЕТА / © ПЕТА


«PETA Deutschland e.V.» є сестринською компанією «PETA USA», яка налічує більше трьох мільйонів прихильників і представляє собою найбільшу в світі організацію захисту тварин. Метою організації є створення кращих життєвих умов для кожної тварини шляхом викриття фактів жорстокого поводження з ними, громадсько-просвітницької діяльності та зміни життєвого устрою.