Про нас

22 жовтня 2016 року в м.Київ пройшов черговий з'їзд АЗОУ.
Перед делегатами з'їзду виступив заступник директора зоопарку Сергій Харьков, який розповів про роль зоологічних парків для збереження зникаючих видів тварин, просвітницьку роботу та перспетиви розвитку Київського зоопарку.
Також перед делегатами та гостями з'їзду виступили представник фонду DogsTrust та "4 лапи-Україна".
За результатами голосування був обраний  Президент АЗОУ - Серпінська Ася Вільгельмівна
Члени Правління:
віце-президент Савченко Зоя (м.Харків)
Віце-президент Марина Суркова (м.Вовчанськ)
 
 
Копач Віктор (м.Дрогобич)
Сіпленко Олександр (м.Суми)
Жидкова Викторія (м.Доброполье)
Трунова Марія (м.Ужгород)
Новарчук Дана (м.Луцьк)
Терещенко Наталія (м.Біла Церква)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальні проекти

З'їзд АЗОУ - 2016р.

З'їзд АЗОУ - 2016р.

22 жовтня 2016 року в м.Київ пройшов черговий з'їзд АЗОУ. Чудове приміщення  було надано Київський зоологічний парк загальноде..

Детальніше

Поширення учбових матеріалів серед київських школярів

Поширення учбових матеріалів серед київських школярів

 

Детальніше

Заборона фосфіду цинку

Заборона фосфіду цинку

Фосфід цинку (потужна отрута невиборчої властивості, відноситься до речовин другого класу небезпеки) в Україні треба заборонити.

Детальніше

Розсилка

Підписка на:
Розсилка АЗОУ
Ім'я
e-mail
 

Новини

18.08.2018 року в Києві відбулося засідання Правління АЗОУ

18.08.2018 року в Києві відбулося засідання Правління Всеукраїнської спілки громадських організацій "Асоціація зоозахисних організацій України". На якій були розглянуті питання:

Прийняття нових членів до Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація зоозахисних організацій України», які подали заяви про вступ в 2017-2018 роках.

Виключення членів з Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація зоозахисних організацій України», які втратили зв'язок з Асоціацією та з інших підстав, передбачених Статутом Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація зоозахисних організацій України».

Прийняття рішення про скликання Чергового з’їзду Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація зоозахисних організацій України», призначення дати, часу та місця проведення З'їзду Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація зоозахисних організацій України».

Обговорення Статуту Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація зоозахисних організацій України» в новій редакції та винесення його на голосування Чергового З'їзду Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація зоозахисних організацій України».

Обговорення Стратегічного плану Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація зоозахисних організацій України» на 2019-2026 роки та винесення його на голосування З'їзду Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація зоозахисних організацій України».

Затвердження порядку денного З'їзду Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація зоозахисних організацій України», на якому серед інших будуть розглянуті питання про прийняття Статуту Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація зоозахисних організацій України» в новій редакції та Стратегічного плану ВСГО “АЗОУ”.

Детальніше...

Труїти, мучити і вбивати тварин: звідки взявся рух зоохантерів і що з ним пропонують зробити

Кримінальний кодекс України передбачає досить серйозне покарання за жорстоке поводження з тваринами. Однак на практиці до відповідальності вдається притягти лише деяких живодерів. Для того, щоб вирішити проблему активісти і захисники тварин закликають Верховну Раду прийняти "антиживодерський" законопроект. Про те, звідки в Україні взялася рух зоохантерів і як пропонують карати тих, хто мучить тварин, читайте в матеріалі "Обозревателя".

Зоозахисники виступають за регулювання кількості бездомних тварин гуманним способом і пропонують посилити відповідальність для тих, хто їх вбиває. А роблять в Україні це кількома способами, розповідає Вишневська. Наприклад, в Харкові, невеликих містечках Донецької, Луганської, Полтавської, Кіровоградської та інших областей часто фіксується таке явище, як масова евтаназія. Особливо зоозахисники відзначають харківське КП "Центр поводження з тваринами", в якому, за їхньою інформацією, вбивають тварин, що потрапили туди. Подібними речами займаються і так звані "чорні комунальники" - це підприємці, які укладають договір з тим же, наприклад, КП "Центр поводження з тваринами" в м. Харків, і їздять по містах України, відловлюючи тварин. Всіх їх потім доставляють в харківське КП і присипляють. Щорічно тільки в Харкові таким чином вбивають близько 5 тис. собак і 3 тис. котів, розповідає Вишневська.

Для припинення такої практики проект закону передбачає пряму заборону на масову евтаназію безпритульних тварин і заборону приватним фізичним особам вживати подібні дії. У той же час підприємства, які можуть займатися виловом тварин, будуть зобов'язані доставляти їх в комунальні підприємства, які проводять стерилізацію, вакцинацію, адопцію, влаштовують в притулок або випускають тварин в попередні умови життя.

Детальніше...

В Конотопі відбувся круглий стіл з питання регулювання чисельності безпритульних тварин

15 березня 2018 року в м.Конотоп Сумської області відбувся круглий стіл "Безпритульні тварини на вулицях Конотопа. Вирішуємо проблеми громадою" за участі представників міської ради, управління ЖКГ, громадських активістів та ЗМІ.

Обговорювали шляхи вирішення питань регулювання чисельності безпритульних тварин.

За словами віце-президента Асоціації зоозахисних організацій України Марини Суркової проблема регулювання чисельності безпритульних тварин повинна вирішуватись комплексно, і лише тоді буде дієвий результат. Це і просвітницька робота з населенням, і запровадження методу: відлов-стерилізація-вакцинація-повернення, і пільгова стерилізація власницьких тварин тощо.

Також виступила директор центру "Добрий дім" Ірина Подвойська, яка зауважила, що стерилізація коштує вдвічі менше і є більш гуманною, ніж вбивства. А це і значне скорочення чисельності безпритульних тварин і покусаних собаками мешканців.

Своїм баченням поділилися і представники діючої влади міста. Обов'язковою визнали розробку програми регулювання чисельності безпритульних тварин, спираючись на досвід конотопських зоозахисників.

Підсумками круглого столу стала домовленість представників міської ради з зоозахисниками про співпрацю, впровадження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин методом стерилізації, прийняття Правил утримання домашніх тварин  в м.Конотоп, облаштування Пункту стерилізації та адопції, а саме: влаштування безпритульних тварин до нових господарів.

Джерело та відео круглого столу: Новини мого міста

 

В ОДЕССЕ ПРОШЕЛ МАРШ СПАСЕННЫХ СОБАК

26 марта 2018 года в Одессе прошёл Марш спасённых собак, чтобы привлечь внимание к бездомным животным.

Хозяева четвероногих вместе со своими воспитанниками прошлись по центру города.

У большинства из участников шествия - позади тяжелые испытания. Нынешние хозяева взяли собак из приютов, подобрали на улицах, спасли после голода, побоев, болезней или попыток отравления. Сейчас - это счастливые животные, довольны жизнью, верные друзья, компаньоны или охранники.

Больше читайте здесь: https://ru.tsn.ua/video/video-novini/v-odesse-proshel-marsh-spasennyh-sobak-chtoby-privlech-vnimanie-k-bezdomnym-zhivotnym.html

 

 

 

Біля Верховної Ради України пройшов пікет в підтримку законопроекту 6598

12 березня біля Верховної Ради України пройшов пікет "Андрій Парубій, захисти тварин" в підтримку законопроекту 6598.

Активісти вимагали внесення зазначений законопроект до парламенту на перше читання.


6598 забороняє фото з тваринами у містах та туристичних центрах, жебракування з використанням тварин, утримання ведмедів та інших тварин при ресторанах, евтаназію безпритульних тварин та багато іншого.

Всього законопроект вносить 65 правок у зоозахисне та природоохоронне законодавство.

Фото: Сергій Нечай